Asociatia Seniorilor

Pentru seniorii parohiei noastre, incepand din luna Iulie a.c. vom desfasura, pe langa slujbele si activitatile obisnuite ale bisericii, un program dedicat.

Pentru moment, s-au propus doua activitati – a caror frecventa urmeaza a se stabili ulterior:

1. Seara Filmului Romanesc;

2. Curs de limba engleza.

Lista de activitati ramane deschisa; asteptam sugestiile dvs si voluntari pentru desfasurarea programului. Ne puteti scrie la adresele de email: pr_florianene@yahoo.com sau contact@bisericaortodoxaaurora.com

Inscrierile in Asociatia Seniorilor se pot face la biserica pe formularul care este pus la dispozitie la Pangar (rugam intrebati domnii/doamnele din Consiliul Parohial).Pentru seniorii parohiei noastre, incepand din luna Iulie a.c. vom desfasura, pe langa slujbele si activitatile obisnuite ale bisericii, un program dedicat.

Pentru moment, s-au propus doua activitati – a caror frecventa urmeaza a se stabili ulterior:

1. Seara Filmului Romanesc;

2. Curs de limba engleza.

Lista de activitati ramane deschisa; asteptam sugestiile dvs si voluntari pentru desfasurarea programului. Ne puteti scrie la adresele de email: pr_florianene@yahoo.com sau contact@bisericaortodoxaaurora.com

Inscrierile in Asociatia Seniorilor se pot face la biserica pe formularul care este pus la dispozitie la Pangar (rugam intrebati domnii/doamnele din Consiliul Parohial).

Lasă un răspuns

Completează mai jos detaliile cerute sau dă clic pe un icon pentru a te autentifica:

Logo WordPress.com

Comentezi folosind contul tău WordPress.com. Dezautentificare /  Schimbă )

Poză Twitter

Comentezi folosind contul tău Twitter. Dezautentificare /  Schimbă )

Fotografie Facebook

Comentezi folosind contul tău Facebook. Dezautentificare /  Schimbă )

Conectare la %s