Picnic de Sfanta Marie

Sambata, 15 August, de Sfanta Marie Mare, de la ora 12:00 pm, dupa Sfanta Liturghie, Biserica noastra va invita la cel de-al doilea Picnic de anul acesta. Va avea loc la Simeon Park Magna, 13190 Woodbine Avenue, Gormley, ON L0H 1G0.

Este un bun prilej sa ne bucuram si sa-i sarbatorim cum se cuvine pe cei care isi serbeaza ziua!

Va asteptam sa petrecem o zi impreuna, intr-o atmosfera romaneasca, cu mici, bere si alte surprize. Parcul ofera facilitati pentru toate varstele: terenuri de fotbal, tenis, volei, baschet, piscine pentru copii si adulti, spatii de joaca si plimbari pe malul lacului.

Intrarea in parc costa $5/masina.

Donatiile dvs vor fi folosite pentru renovarea basementului bisericii noastre la care trebuie facuta urgent hidroizolatia (waterproofing). Va multumim pentru suport si generozitate!

Sambata, 15 August, de Sfanta Marie Mare, de la ora 12:00 pm, dupa Sfanta Liturghie, Biserica noastra va invita la cel de-al doilea Picnic de anul acesta. Va avea loc la Simeon Park Magna, 13190 Woodbine Avenue, Gormley, ON L0H 1G0.

Este un bun prilej sa ne bucuram si sa-i sarbatorim cum se cuvine pe cei care isi serbeaza ziua!

Va asteptam sa petrecem o zi impreuna, intr-o atmosfera romaneasca, cu mici, bere si alte surprize. Parcul ofera facilitati pentru toate varstele: terenuri de fotbal, tenis, volei, baschet, piscine pentru copii si adulti, spatii de joaca si plimbari pe malul lacului.

Intrarea in parc costa $5/masina.

Donatiile dvs vor fi folosite pentru renovarea basementului bisericii noastre la care trebuie facuta urgent hidroizolatia (waterproofing). Va multumim pentru suport si generozitate!

Lasă un răspuns

Completează mai jos detaliile cerute sau dă clic pe un icon pentru a te autentifica:

Logo WordPress.com

Comentezi folosind contul tău WordPress.com. Dezautentificare /  Schimbă )

Poză Twitter

Comentezi folosind contul tău Twitter. Dezautentificare /  Schimbă )

Fotografie Facebook

Comentezi folosind contul tău Facebook. Dezautentificare /  Schimbă )

Conectare la %s