PICNICUL DE IARNA

INVITATIE

In data de 6 Februarie 2016, incepand cu orele 11:00 am, Biserica „Sfintii Patruzeci de Mucenici” din Aurora va invita la Picnicul de Iarna ce va avea loc la:

Simeon Park Magna, 13190 Woodbine Ave, Gormley, ON L0H 1G0

Asa cum se obisnuieste la evenimentele organizate de biserica noastra si de aceasta data va asteptam sa aducem Rugaciune de multumire Bunului Dumnezeu pentru toate si sa ne bucuram impreuna cu dragoste frateasca la ospat mare cu bucate si bauturi alese si petrecand in cantec si cu voie buna, asa cum noua tuturor, romanilor, ne place.

Va asteptam cu drag!

INVITATIE

In data de 6 Februarie 2016, incepand cu orele 11:00 am, Biserica „Sfintii Patruzeci de Mucenici” din Aurora va invita la Picnicul de Iarna ce va avea loc la:

Simeon Park Magna, 13190 Woodbine Ave, Gormley, ON L0H 1G0

Asa cum se obisnuieste la evenimentele organizate de biserica noastra si de aceasta data va asteptam sa aducem Rugaciune de multumire Bunului Dumnezeu pentru toate si sa ne bucuram impreuna cu dragoste frateasca la ospat mare cu bucate si bauturi alese si petrecand in cantec si cu voie buna, asa cum noua tuturor, romanilor, ne place.

Va asteptam cu drag!

Lasă un răspuns

Completează mai jos detaliile cerute sau dă clic pe un icon pentru a te autentifica:

Logo WordPress.com

Comentezi folosind contul tău WordPress.com. Dezautentificare /  Schimbă )

Fotografie Facebook

Comentezi folosind contul tău Facebook. Dezautentificare /  Schimbă )

Conectare la %s