Engleza pentru seniori

Incepand cu Joi, 21 Ianuarie, in intervalul orar 10:00 am – 12:00 pm, se va tine saptamanal Cursul de Limba Engleza pentru seniorii parohiei noastre. Cu acest prilej adresam urarea de „Bun venit!” in mijlocul nostru Doamnei Profesor Delia Achim care va prelua aceasta activitate de mare succes in biserica noastra din Aurora.

Anuntam, de asemenea, ca urmatoarea intalnire „Cunoaste-ti semenii” va avea loc in data de 9 Februarie de la 10:00 am la 12:00 pm.

Incepand cu Joi, 21 Ianuarie, in intervalul orar 10:00 am – 12:00 pm, se va tine saptamanal Cursul de Limba Engleza pentru seniorii parohiei noastre. Cu acest prilej adresam urarea de „Bun venit!” in mijlocul nostru Doamnei Profesor Delia Achim care va prelua aceasta activitate de mare succes in biserica noastra din Aurora.

Anuntam, de asemenea, ca urmatoarea intalnire „Cunoaste-ti semenii” va avea loc in data de 9 Februarie de la 10:00 am la 12:00 pm.

Lasă un răspuns

Completează mai jos detaliile cerute sau dă clic pe un icon pentru a te autentifica:

Logo WordPress.com

Comentezi folosind contul tău WordPress.com. Dezautentificare /  Schimbă )

Poză Twitter

Comentezi folosind contul tău Twitter. Dezautentificare /  Schimbă )

Fotografie Facebook

Comentezi folosind contul tău Facebook. Dezautentificare /  Schimbă )

Conectare la %s