Congresul Episcopiei 1-4 Septembrie

In perioada 1-4 Septembrie va avea loc la sediul Vetrei Romanesti din Grass Lake, Michigan, USA, Congresul anual al Episcopiei noastre. Din partea parohiei noastre vor participa in aceasta perioada preotul si doi membri ai Consiliului Parohial. Din acest motiv, Duminica, 4 Septembrie, NU vom savarsi Sfanta Liturghie la noi la Biserica. Urmatoarea slujba de multumire va avea loc Joi, 8 Septembrie de Nasterea Maicii Domnului, de la orele 9:30 am.

Cu binecuvantare,

Preot Florian EneIn perioada 1-4 Septembrie va avea loc la sediul Vetrei Romanesti din Grass Lake, Michigan, USA, Congresul anual al Episcopiei noastre. Din partea parohiei noastre vor participa in aceasta perioada preotul si doi membri ai Consiliului Parohial. Din acest motiv, Duminica, 4 Septembrie, NU vom savarsi Sfanta Liturghie la noi la Biserica. Urmatoarea slujba de multumire va avea loc Joi, 8 Septembrie de Nasterea Maicii Domnului, de la orele 9:30 am.

Cu binecuvantare,

Preot Florian Ene

Lasă un răspuns

Completează mai jos detaliile cerute sau dă clic pe un icon pentru a te autentifica:

Logo WordPress.com

Comentezi folosind contul tău WordPress.com. Dezautentificare /  Schimbă )

Fotografie Facebook

Comentezi folosind contul tău Facebook. Dezautentificare /  Schimbă )

Conectare la %s