Adunarea Generala a Parohiei

Stimati membri ai Parohiei „Sfintii Patruzeci de Mucenici” din Aurora,

Cu binecuvantarea IPS Nathaniel, Arhiepiscopul nostru, in data de Duminica, 28 Februarie 2016, dupa savarsirea Sfintei Liturghii, va avea loc in biserica noastra Adunarea Generala a Membrilor Parohiei. Sunt invitati sa participe la aceasta sedinta anuala toti membri cotizanti ai parohiei noastre.
Este o sedinta extrem de importanta la care avem nevoie de prezenta si sprijinul dvs pentru a lua impreuna – si luminati de Cel de Sus – deciziile cele mai bune, spre a duce mai departe Biserica lui Hristos, intru mantuirea noastra si a celor care vin dupa noi.

Dumnezeu sa ne ajute tuturor!
____________________________________
Pr. Florian Ene
647-338-6077
Stimati membri ai Parohiei „Sfintii Patruzeci de Mucenici” din Aurora,

Cu binecuvantarea IPS Nathaniel, Arhiepiscopul nostru, in data de Duminica, 28 Februarie 2016, dupa savarsirea Sfintei Liturghii, va avea loc in biserica noastra Adunarea Generala a Membrilor Parohiei. Sunt invitati sa participe la aceasta sedinta anuala toti membri cotizanti ai parohiei noastre.
Este o sedinta extrem de importanta la care avem nevoie de prezenta si sprijinul dvs pentru a lua impreuna – si luminati de Cel de Sus – deciziile cele mai bune, spre a duce mai departe Biserica lui Hristos, intru mantuirea noastra si a celor care vin dupa noi.

Dumnezeu sa ne ajute tuturor!
____________________________________
Pr. Florian Ene
647-338-6077

Lasă un răspuns

Completează mai jos detaliile cerute sau dă clic pe un icon pentru a te autentifica:

Logo WordPress.com

Comentezi folosind contul tău WordPress.com. Dezautentificare /  Schimbă )

Poză Twitter

Comentezi folosind contul tău Twitter. Dezautentificare /  Schimbă )

Fotografie Facebook

Comentezi folosind contul tău Facebook. Dezautentificare /  Schimbă )

Conectare la %s